Пожалуйста напишите сочинение на 10 предложений на казахском про интернет даю 40 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Галамтор. Галамторды коп адамдар колданады. Галамтор барлык малiметтердi тауып бере алады. Бipaк галамтордын алдында коп отыру оте зиян. Ол адам денсаулыгын куртады. Жане адам денсаулыгын нашарлатады. Галамторда коп отырмандар балалар!!