Пожалуйста напишите срочно !!! текст-опис на тему розвітлий соняшник 5-7 речень . Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На моєму городі розцвів великий соняшник. Такий гарний, як сонечко. Якраві. жовті пелюсточки, ніби промінчики. Стебло товсте та колюче, а насіння чорне. Голівку ця рослина завжди повертає до сонця. А навечір опускає до землі.