Пожалуйста переведите на казахский язык, заранее спасибо У меня есть подруга. Её зовут- Жасмин. Её любимое дело это рисовать. Она учиться в художественной школе 9 лет. Ей больше всего нравится рисовать портреты. У неё они полу...

Пожалуйста переведите на казахский язык, заранее спасибо У меня есть подруга. Её зовут- Жасмин. Её любимое дело это рисовать. Она учиться в художественной школе 9 лет. Ей больше всего нравится рисовать портреты. У неё они получаются очень красивыми. Я очень люблю её творчество.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің құрбым бар. Оның zovut- Жасмин. оны аударғым Оның сүйікті нәрсе. Ол 9 жыл өнер мектебінде оқиды. портреттер бояу Оның сүйікті нәрсе. Ол, олар алынған өте әдемі. Мен өз жұмысын жақсы көремін. Казахский:)
Гость
Менің досым бар. Оның аты-Жасмин. Оның сүйікті иси сурет салу. Ол 9 жыл бойы сурет салу мектебінде оқыды. Оған көбіне портрет салған ұнайды. Суреттер өте әдемі шығады. Мен оның өнерін бағалаймын