Пожалуйста подскажите ответ : які словосполучення чи слова допоможуть описати пізню осінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Небо сіре та похмуре, часто моросить дощ, земля вкрита жовтим килимом, повітря прохолодне, віє зимньою прохолодою, все навкруги ніби засинає...
Гость
проходять холоднi дощi    бувають мряки      беруться мiцнi приморозки   шелестять листочками дуби