Пожалуйста помогите 5 предложений сын есiм . Прошу мне срочно надо...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин анам кунде кызыл койлек киеди. Мен мектепке ак рубашкада барамын. Биздин уй улкен.
Гость
кырдагы кызыл-сары гулдер коздин жауын алады. сыпайы сыоын сактар,адепти арын сактар жаксыдан уйрен,жаманнан жирен ол анди жаксы айтады.ол бугин конилди жур сен уйдин улкенисин