Пожалуйста помогите с украинским умоляю Розкласти художній опис з квіткою конвалія.Придуматы з чого треба почати,що розповісти,як закінчити.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
конвалія-одна з перших весняних квіток.  Росте конвалія в лісі,любить тінисті місця. Цвіте на початку травня. Квіти конвалії схожі на дзвіночки,мають білосніжний колір. А який чудовий аромат мають вони! Листя конвалії мають овальну форму, яскраво-зеленого кольору. Я дуже люблю квіти,і конвалія-одна з моїх найулюбеніших! Якщо зібрати   маленький букетик, конвалії довго тішити своєю красою   і пахощами!