ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ !!СРОЧНО НАДО! 2 тапсырма .с этими словами составь Текст на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
маган жанылтпаштарды тез айту керек,мынау создерден диалог жазу керек,казак тилге маналог дайындадым,мен жумбакты шештим,биз казак адибиетте макал мателдермен таныстык,мен биринши класста жана создермен таныстым.Точно не знаю ну не все предложения составила! если не так простите!!