Пожалуйста помогите! СРОЧНО НУЖНО 2 РЕЧЕННЯ НА ДІЄПРИСЛІВНИКОВИЙ ЗВОРОТ! і,дз,... і,дз,...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він йшов по мальовничому березі річки, насолоджуючись її красою. Ми гуляли з подругою, сміялися, веселилися, бавлячись з її собакою. Весь світ прокидався, наповнюючи цей ранок цілим оркестром звуків, запахів та кольорів.