Пожалуйста, помогите!!!! утворіть від поданих слів нові слова з префіксами з(зі-, с-), роз, без, при, прі, пре   хилитися, добрий, мліти, звати, писати, гіркий, гріти, їхати, творити, єднатися, формувати, казати, мудрий, розумн...

Пожалуйста, помогите!!!! утворіть від поданих слів нові слова з префіксами з(зі-, с-), роз, без, при, прі, пре   хилитися, добрий, мліти, звати, писати, гіркий, гріти, їхати, творити, єднатися, формувати, казати, мудрий, розумний, думати, корисний, поганий. СПАСИБО!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
схилитися,прихилитися предобрий розімліти призвати розписати, приписати, списати прегіркий розігріти пригріти з*іхати, приіхати створити з*єднатися роз*єднатися приєднатися сформувати сказати розказати премудрий прерозумний придумати прекорисний препоганий