Пожалуйста, помогите. меньше br / больше Что можно написать в сообщении по биологии на тему "Организм и окружающая среда"? меньше br / больше Прошу ответить конкретно и с примерами.

Пожалуйста, помогите.
Что можно написать в сообщении по биологии на тему "Организм и окружающая среда"?
Прошу ответить конкретно и с примерами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напиши про растения и бактерии
Гость
Я б на твоєму місці написала про існування навколишнього середовища та організми ... Ну тут на вибір, або тварини і бактерії або людина. Я б вибрала існування людини і навколишнього середовища. Адже з покон-віків люди завжди жили з природою. Природа допомагала нам виживати, а ми допомали їй. І так по сейчас, ми є залежними від природи, вона нас годує, дає життя та інше. А ми в замін маємо її оберігати...