Пожалуйста помогите.Предложения со словами кешенді,сүю керек,қорықтар,сандырмау,ластамау керек,заңдық на казахском языке.Желательно с переводом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кешенді тестілеу жургізу ушін мемлекеттік комиссия қ¥рылады. Отанды суйю керек. Қазақстанда азайып кеткен андарға арналған қорықтар бар. Балалар ойнайтын жерге əйнек сындырмау керек. Өмір суріп жатқан табиғатымызды ластамау керек. Зандылық ережені сақтау əр адамнын парызы.