Пожалуйста, сделайте это на казахском и русском Төменде берілген сөздер мен тіркесті пайдалана отырып,диалог құраңдар. Салауатты өмір,спорт залы ,спорт кешендері,волейбол,шыдамдылық

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Салауат сен салауатты өмір салтын ұстанасың ба? Ия мен күнде спорт залына барып.волейбол ойнаймын, Яғни сен спорт кешендеріне жиі барып тұрасың ғой? Жиі емес, күнде барамын. Бұл үшін саған не керек? Шыдамдылық керек.  Салауат ты занимаешься с спортом? Да я занимаюсь,и играю в спортзале волейбол. То есть ты часто занимаешься спортом? Не часто а всегда