Пожалуйста сделайте украинский язык упражнения 136 сделайте и а задание и б задание очень прошу вас 38 балов даю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.дарувати квіти герою розповісти правду батькові передати. вітання дідусеві Б.1.Пішов котик по дрова,а корові наказав: -Як прийде Лисичка,дверей не одчиняй 2.Прийшлось бідному зайчикові знову тікати від вовка. 3.Довелось козликові самому молотити колосок