Пожалуйста,на пишите сочинение на казахском языке про поезд и самолет (кратко , правильно и грамотно )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поезд өте пайдалы өнертабысқа болып табылады. Оның арқасында , адамдар әр түрлі қалалар мен елдердің саяхат болады. Мен жиі пойыз , әжесі үшін ezhdzhu , теңіз арқылы саяхат . Мен машинада немесе ұшақпен қарағанда пойызбен саяхат жайлы сезінеді.