Пожалуйста,срочно:с Нужно составить предложения с этими словами:с берілген күрделі сөздермен сөйлем құрап жазыңдар(жанкүйер,атқамінер,жаратылыстану,ешқашан,саңырауқұлақ,кәсіпорын)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мектептер арасындагы жарыс болганда мен оз мектебымнын жанкуйеры болдым.Жаратылыстану сабагында балалар табигатты танып менгереды.Мен ешкашан сабакты босатпаймын.Жаз кезынде мен анаммен бырге орманга барып,саңырауқұлактар тердым.