Пожайлуста помогите по укр. мове скласти текст на 8 речень с 5 багатозначними словами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незабаром почнуться мої літні канікули.Не потрібно буде прокидатися рано і поспішати на уроки.    Канікули для мене - це перш за все відпочінок.Я люблю бувати на березі озера.Плавати та засмагати.О цій порі я зазвичай з батьками відвідую родичів  котрі далеко живуть.Досхочу покатаюся на велосипеді.Буду зустрічатися з друзями .Нам завжди цікаво и весело.Щоб не нудьгувати читатиму цікаві книжки.Менв подобаються казки та оповідання про тварин.     За літні канікули всі учні набираються сил та енергії для успіхів у наступному навчальному році.