Позитивно заряджений йон – це атом, … а) що втратив один або кілька електронів; б) що втратив один або кілька протонів; в) до якого приєднались один або кілька електронів; г) до якого приєднались один або кілька протонів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)...........................................................................................