Познач рядок,у якому всi прикметники поеднано з iменншком правильно (за змiстом)/А гарний,чудовий,красивий настрiйБ гарний,чудовий,красивий лiсВ гарний,чудовий,красивий дощ
Познач рядок,у якому всi прикметники поеднано з iменншком правильно (за змiстом)/
А гарний,чудовий,красивий настрiй
Б гарний,чудовий,красивий лiс
В гарний,чудовий,красивий дощ
Ответ(ы) на вопрос:
правильна відповідь є під буквою А гарний чудовий, чудовий, красивий ліс
Познач рядок,у якому всi прикметники поєднано з iменником правильно (за змiстом):
Б) гарний,чудовий,красивий лiс