Познач у клітинках порядок речень.Запиши речення в правильному порядку, підкресли однією лінією назви неістот , а двома - назви істот. Зроби звуковий аналіз слова, у якому є подовжений мякий звук.: 1) Вишня наче зацвіла взимку ...

Познач у клітинках порядок речень.Запиши речення в правильному порядку, підкресли однією лінією назви неістот , а двома - назви істот. Зроби звуковий аналіз слова, у якому є подовжений мякий звук.: 1) Вишня наче зацвіла взимку жаристими квітками. 2)Яскраві квітки змахнули крильми і полетіли. 3)Василько вступив під вишню. 4)Гілля молодої вишні обнизали снігурі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3,4,1,2; неістоти: вишня, квітки(квітками), крильми, гілля. істоти: Василько, снігурі. гілля: мягкий приголосний, голосний, подвоенний мягкий приголосний, голосний.