Позначити корiнь i закiнчення у словах Веснонька,морозець,напис,нiч,мокрий,морозище,принесла,перенiс.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Веснонька - корінь - весн, закінчення - а; мороз - корінь, ць - закінчення; пис - корінь, закінчення - __ ; корінь - ніч, закінчення - __ ; мокр - корінь, закінчення - ий; мороз - корінь, закінчення - е; корінь - нес, закінчення - а; корінь - ніс, закінчення - __ .