Позначити суфікси зимонько снігурочко наша білогрудочко не верти хвостом а труси тихесенько рівненько гладесенько срібненьким сніжком

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зимонько - оньк, снігурочко - очк, білогрудочко- очк, тихесенько - еньк, рівненько - еньк, гладесенько - еньк, срібненьким-еньк, сніжком - к, верти - ти ну в останньом невпевнений може й нема суфікса