Позначте речення ,у якому дієприкметник з не пишеться разом : а)Сашко увійшов,постояв збоку,ніким (не)помічений,і попрямував до столу. б)У льтчиків серце( не )схитне й тверде. в)Скрізь милували око рослини,(не)розповсюджені в ц...
Позначте речення ,у якому дієприкметник з не пишеться разом : а)Сашко увійшов,постояв збоку,ніким (не)помічений,і попрямував до столу. б)У льтчиків серце( не )схитне й тверде. в)Скрізь милували око рослини,(не)розповсюджені в цій країні.
Ответ(ы) на вопрос:
б)У льтчиків серце несхитне й тверде.