Правила пасажира вантажного автомобіля?????????? Будь ласка допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Водій вантажного автомобіля повинен мати документи про вантаж який він везе. 2. Також водій, безпосередньо, повинен мати водійські права, тех.паспорт і паспорт громадянина країни, і для безпеки страховку автомобіля. 3.пасажирів забороняється везти у багажнику вантажного автомобіля 4. пасажирів молодше 12 років забороняється возити без спеціального дитячого крісла. 5. в автомобілі потрібно бути пристебнутим ремнем безпеки.