Правильним щодо речення Поза центральною вулицею, де світять чотири гасові ліхтарі, лягає непроглядна тьма, яку не можуть здолати кволі вогники гасівок, що тьмяно поблискують крізь вікна старосвітських одноповерхових будиночків...

Правильним щодо речення Поза центральною вулицею, де світять чотири гасові ліхтарі, лягає непроглядна тьма, яку не можуть здолати кволі вогники гасівок, що тьмяно поблискують крізь вікна старосвітських одноповерхових будиночків. є твердження (объяснить почему) А Речення складається з п’яти частин. Б У реченні є тільки підрядні означальні частини. В У реченні представлена однорідна підрядність. Г У реченні допущено пунктуаційну помилку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю,що правильна відповідь - Б. 1.Речення не складається з 5 частин. 2.Однорідна підрядність- це таке підпорядкування, за яким усі підрядні речення залежать від одного й того ж слова головного речення і відповідають на одне і те ж питання. Напр., речення Я люблю, щоб сонце гріло, щоб гукали скрізь громи, щоб нове життя будило рух і гомін між людьми. Тут її не має. 3.Тут не допущено пунктуаційну помилку.