Префіксально-суфіксальним способом утворено всі слова в рядку А потоваришувати, неволя, телеапаратура, голосний Б дідусь, юнь, друкар, дітвора В настільний, по-українськи, підберезник, надвечірок Г сивобородий, міцний, учениця,...

Префіксально-суфіксальним способом утворено всі слова в рядку А потоваришувати, неволя, телеапаратура, голосний Б дідусь, юнь, друкар, дітвора В настільний, по-українськи, підберезник, надвечірок Г сивобородий, міцний, учениця, ООН
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В настільний, по-українськи, підберезник, надвечірок