При недостатке гормонов щитовидной железы в детском возрасте наблюдается 1 карликовость без нарушений пропорций тела 2 умственная неполноценность 3 карликовость с нарушением пропорций тела 4 развитие слизистого отека 5 нару...

При недостатке гормонов щитовидной железы в детском возрасте наблюдается 1 карликовость без нарушений пропорций тела 2 умственная неполноценность 3 карликовость с нарушением пропорций тела 4 развитие слизистого отека 5 нарушение психического развития 6 повышенная пигментация кожи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
При гіпофункції (недостача) щитоподібної залози в дитячому віці виникає кретинізм - затримка фізичного та психічного розвитку, порушуються пропорції тіла, знижені білковий і сольовий обміни, підвищується вміст вуглеводів, затримується розвиток мовлення. Таким чином, правильні відповіді - 2,3,5. Повідомте, про результат.