При світлі ліхтаря полковник міг краще роздивитись випадкового пасажира Синтаксичний розбір
Ответ(ы) на вопрос:
При світлі ліхтаря (додаток) полковник (підмет) міг роздивитись (присудок) краще (обставина) випадкового (означення) пасажира (додаток).
Речення розповідне, стверджувальне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, неускладнене.