При якому найбільшому і найменшому значенні натуральних значеннях х виконується нерівність 6 меньше 7-8х меньше 38

При якому найбільшому і найменшому значенні натуральних значеннях х виконується нерівність 6<7-8х<38
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
еееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ккккккккккккккккееееееееееееееееееееккккккккккккккееееееееееееееееееееееееееееееееееееееккккккккккккккккккк
Гость
получилось -55. если необходимо-напишу само решение)) ) нужно?? ? 5,6-7(0,8x+1)=14-5,32x 5,6-5,6x-7-14+5,32x=0 -0,28x-15,4=0 -o,28x=15,4 x=-55