Придумайте 3 вопрасительных и 3 повествовательных предложения на казахском с слов

Придумайте 3 вопрасительных и 3 повествовательных предложения на казахском с словами : Демалыс ,балалар,аул. Прошу срочно надо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Демалыс күндеріңді қалай өткіздің? 2 Демалыс күндерімді достарыммен бірге таза ауада серуендеп, ойнадым. 3 Балалар далада қандай ойын ойнады? 4.Балалар далада қардан аққала жасап ,қар лақтырып ойнады .5.Ауыл адамдары немен айналысады? -6.Ауыл адамдары мал шаруасымен, бау-бақша дақылдарын өсірумен айналысады.