Придумати речення з словами : досвіченість ,числений-чисельний ,особовий -особистий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя досвіченість у цій справі залишає бажати кращого.  Щирими оплесками команду зустріли численні уболівальники. Кожен має особисті думки та погляди, слід поважати їх.  Особова справа військовослужбовця одиноко лежала на столі у слідчого. Чисельних збитків зазнали люди опісля повені.