Придумай двух забавных человечков ,которые умеют петь ,танцевать и т.д ,давай им имена и напиши о них стишки по образцу .1) - Hi ,Bump 2) What can you do ? 3) --l can jumo! 4) That 's what lcan do!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi, Mike. What can you do? I can ride a bike! That's what I can do! Hi, Jim! What can you do? I can swim! That's what I can do!