Придумай заголовок до тексту: У продовж багатьох віків народ зберіг національний одяг як символ нації Соборної України. Національний одяг , мова, віра та звичаї - це надійний захист від національного занепаду. Національний одяг...

Придумай заголовок до тексту: У продовж багатьох віків народ зберіг національний одяг як символ нації Соборної України. Національний одяг , мова, віра та звичаї - це надійний захист від національного занепаду. Національний одяг - це глибоке відчуття батьківщини та вірність традиціям своїх батьків, дідів і прадідів, це ознака кожного культурного народу!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Національний одяг України,
Гость
Символи України......