Придумайте 5 словосочетаний и 2 предложения со словами в Барыс септик, по казахски

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 словосочетаний: Б.с отавечет на вопросы кімге? неге? қайда? 1) дүкенге барады ( окончание ге) 2) кісіге айтады ( окончание ге) 3) атаға сыйлық ( окончание ға) 4) бізге келді (окончание ге) 5) туған күніне ( окончание не) 2 предложения: Туған күніне көп қонақтар келді. Ол дүкенге барып, нан алды.