Придумайте твір на тему Як я ставлюся до Климка героя повісті ТАЕМНЕ ЦАРСТВО БОЯГУЗІВ або ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ√ 9 як я вчинила на його місті в склад...

Придумайте твір на тему Як я ставлюся до Климка героя повісті ТАЕМНЕ ЦАРСТВО БОЯГУЗІВ або ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ√ 9 як я вчинила на його місті в склад...придумайте твір на тему Як я ставлюся до Климка героя повісті ТАЕМНЕ ЦАРСТВО БОЯГУЗІВ або ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ√ 9 як я вчинила на його місті в складних ситуаціях!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Боягуз який поборов свій страх з допомогою ТТБ. Це людина яка змогла захистити світ від інопланетян "синіх жаб"