Пригадай які рослини квітують навесні опиши тюльпан 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Які рослини квітують незнаю. Першою квіткою, що з*являється на нашій  клумбі біля будинку є тюльпан .Це декоративна рослина заввишки 30 см., з різнокольоровими квітками(червоними, білими,жовтими), на верхівках струнких стебел.Тоненьке стебло іноді схиляється від ваги такої краси.На тюльпанах розміщені 3-4 листочки.Квітують вони переважно у травні.Існує багато видів цієї рослини, дикі види потребують охорони й занесені до Червоної книги.