Пригадай які рослини квітують навесні.Опиши одну з них 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навесні квітують:проліски‚підсніжники‚мати-й-мачуха‚конвалії‚нарциси‚тюльпани‚шафран. Тюльпан Тюльпан-весняна квітка.Ранньої весни крізь землю пробиваються його гострі листочки ‚а коли теплішає він випускають бутони.Згодом розпускається квітка.Пелюстки тюльпана бувають різними‚красивої форми.Існує багато сортів тюльпанів,які зачаровують своєю красою.Багато людей вирощує їх у своїх садках.