Пригадайте хімічну формулу кисню та обчисліть число атомів Оксигену в кисні кількість речовини 2моль.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано                                            Розв'язання n(O²)=2 моль                            N(O²)=n(x)Na знайти                                        N(O²)=2*6,02+10 ²³=12,04+10²³ N(O²)                                         N(O₂)=24,08