Приклади інстинктів та набутих рефлексів (Примеры инстинктов и приобретенных рефлексов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рефлекси поділяються на безумовні(інстинкти) та умовні ( набуті). Безумовні це ті з якими людина народжується ( бажання їсти , спати тд). Умовні це ті які нуті людиною впродовж всього її життя (реакції на якийсь конкретний запах , на смак якоїсь конкретної їжі).