Приклади твердих,рідких та газоподібних розчинів (наприклад,мідь,золото і тд.) Прошу!!!Нужно очеень срочно!"!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Газоподібними розчинами є повітря та інші суміші газів.  До рідких розчинів відносять гомогенні суміші газів, рідин і твердих тіл з рідинами.  Твердими розчинами є багато сплави, наприклад, металів один з одним, скла.