Природа - це наш дім. Чи є в нас можливість переїхати на іншу планету, коли тут залишиться одне сміття та мертва пустеля? Тому й треба берегти нашу Землю. Саджати дерева, не вурубувати ліси, очищувати воду від нашого сміття. На...

Природа - це наш дім. Чи є в нас можливість переїхати на іншу планету, коли тут залишиться одне сміття та мертва пустеля? Тому й треба берегти нашу Землю. Саджати дерева, не вурубувати ліси, очищувати воду від нашого сміття. Нам пити з цих засмітченних річок, нам їсти те, що виросло на цьому грунті (Г -тут та , що в гава), нам ходити відпочивати в ці голі та у відходах ліси. А чи по-людськи те, що через нас вмирають тварини? Люди, отямтесь! Ми відповідаємо за свій дім!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нууу.А на що тут відповідати?