Завдяки неї ми дихаємо,якщо не було-б природи, то ми не змогли жити на цьому світі
Гость
Природа - це те, що нас оточує і частиною чого ми є. Ми не можемо існувати окремо один від одного (вірніше, природа без нас дуже б непогано існувала, а от ми без неї нікуди), тому її потрібно берегти. Природу останнім часом сильно мучать. Людина забруднює все, що тільки може, вважає, що ресурси Землі безмежні і можна брати воду, заливати її відходами, робити викиди в атмосферу і порушувати наш озоновий шар і це ні на що не вплине.На жаль, такі люди сильно помиляються, вони однозначно і споживацьки підходять до природи, не замислюючись про майбутнє людей і живого світу. Вже зараз зникли багато видів тварин або на межі зникнення, в багатьох річках і озерах (особливо промислових центрів) купатися не можна. Чиста земля і вода, повітря - це необхідні умови життя птахів, риб, тварин і людини.
Якщо ми порушимо взаємозв'язок, то все може почати валитися, зникати. Невідомі компоненти в повітрі і воді можуть призводити до різних захворювань (що вже має місце бути), тому природу потрібно берегти.Викиди в атмосферу призвели до появи озонових дір, наявності парникового ефекту, коли на Землі стає дуже жарко , льодовики тануть. Вже зараз ми бачимо дисбаланс: влітку страшна спека, але може випасти сніг, бувають найсильніші дощі, а зима приходить навесні з найсильнішими морозами. Природа поводиться нестабільно, а людина як її частина - страждає від цього. Сили природи могутніше людини, ми нічого не можемо вдіяти зі спекою, цунамі, землетрусами або вулканами. Потрібно розуміти, що наше оточення (планета) - це наш дім і він повинен знаходитися в чистоті.