Прискорення вільного падіння на Місяці 1,6 метрів за секунду, як довжина математич?

Прискорення вільного падіння на Місяці 1,6 метрів за секунду, як довжина математич??ого маятника, якщо його період коливання 1 с. Ускорение свободного падения на Луне 1,6 метров за секунду, как длина математического маятника, если его период колебаний 1 сек.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
G=1,6 м/с², Т=1 с.    L-?  T=2π√(L/g), T²=4π²L/g, L=gT²/(4π²), L=1,6*1/(4*9,8)= 0,04 м.