Прийменник В треба писати в обох словосполученнях рядка А. ( у) (в) новій сукні , живемо (у) (в) Львові. Б. Вихід (у) (в) місто , пише (у) (в) зошиті . В. Побачив (у) (в) альбомі , заглянув (у) (в) вікно . Г. Живе (у) (в) Очак...

Прийменник В треба писати в обох словосполученнях рядка А. ( у) (в) новій сукні , живемо (у) (в) Львові. Б. Вихід (у) (в) місто , пише (у) (в) зошиті . В. Побачив (у) (в) альбомі , заглянув (у) (в) вікно . Г. Живе (у) (в) Очакові , піду (у) (в) кіно .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Живе в Очакові, піду в кіно     Г