Призентация с картинками по окружающиму миру для первого класса на тему динозавры .как правильно делать
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Динозаврів уже на світі не має. Але це на мою думку добре а то б вони нас давно з*їли. Вага іхня була около 100 тонн.Більшість з динозаврів були довгоногими.Вони входили до класу плазунів. якщо порівняти дорослу людину та динозавра,людина була б смітинкою проти динозавра. Масове вимирання динозаврів відбулося наприкинці крейдового періода 65,5 млн років тому. За останніми науковими дослідженнями, це сталося внаслідок падіння гіганського астероїда діаметром 15 кілометрів.