Призвіще українського науковця, який одним із перших виявив електричну активність кори головного мозку (Укр.) Фамилия украинского ученого, который одним из первых обнаружил электрическую активность коры головного мозга (Рус.) П...

Призвіще українського науковця, який одним із перших виявив електричну активність кори головного мозку (Укр.) Фамилия украинского ученого, который одним из первых обнаружил электрическую активность коры головного мозга (Рус.) Помогите пожалуйста, срочно надо)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чаговець Василь Юрійович,одним із перших виявив електричну активність кори головного мозку.