Проаналізуйте наведену ситуацію.Визначте вид юридичної відповідальності її учасників.Неповнолітні М. (16) р та К. (14) р спричинили значні ушкодження залізничної колії,що стало причиною аварії поїзда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це адміністративна відповідальність, тому що М повнолітній, а К не повнолітня, тому відповідальність понесуть його батьки, а М прийдеться відповидати самому.