Прочитайте речення.Знайдіть у них помилки й виправте іх Річні оцінки у мене найк

Прочитайте речення.Знайдіть у них помилки й виправте іх Річні оцінки у мене найкращі.Учора покупці нічого не купили в магазіні.Будівельники розпочали будівництво вчасно.Щоранку я роблю ранкову зарядку.Бабуся назбирала малини і зварила малинове варення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Річні оцінки у мене найкращі.Учора покупці нічого не купили в магазині.Будівельники розпочали будівництво вчасно.Щоранку я роблю ранкову зарядку.Бабуся назбирала малини і зварила малинове варення.