Прочитав произведение Магауина Бір атаның балалары,мне стало жалко мальчика которого ни кто не хотел брать из-за того что он был немцем.Это очень несправедливо,потому что он не виноват что он немец.Так как это происходило во вр...

Прочитав произведение Магауина Бір атаның балалары,мне стало жалко мальчика которого ни кто не хотел брать из-за того что он был немцем.Это очень несправедливо,потому что он не виноват что он немец.Так как это происходило во время войны его родителей не  стало и его отправили в детский дом.Потом председатель сказал чтобы детей разбирали по домам.Один пожилой мужчина сказал что он возьмет его к себе так как его сын погиб на фронте.Они долго жили вместе.Однажды мальчики позвали его с собой играть на котлован.Он подумал что они изменились,и пошел с ними.Они обрызгали его грязью.Он заплакал.Мне понравилось это произведение тем что на свете остались добрые люди,которым не безразлично на судьбу несчастных детей.ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НА КАЗАХСКИЙ!ОЧЕНЬ ПРОШУ!Я МОГУ ПОМОЧЬ С АЛГЕБРОЙ ИЛИ ГЕОМЕТРИЕЙ!ПОЖАЛУЙСТА!НУЖНО НА ЗАВТРА!ЗАРАНЕЕ ҮЛКЕН РАҚМЕТ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мағауинның "Бір атаның балалары" атты шығармасын оқып,мен Зигфрид деген баланы аядым,оны ешкім өз семьясына алғылары келмеді.себебі оның ұлты неміс болды.Ол әділетсіз,себебі ол баланың ешқандай кінәсі жоқ,тек ұлты неміс.Осы оқиға соғыс кездері болған,баланың ата-анасы болмаған,оны балалар үйіне тапсырды.Сосын ауылдың төрағасы баларды үйлеріне алсың деген бұйрық берді.Бір қария осы Зигфридты мен алайын, менің балам соғыста қаза болды деді.Бала қариямен ұзақ тұрды.Бір күні ауылдың балалары оны қазаншұңқырдың (котлован)қасына ойнауға шақырды .Зигфрид балалардың сана сезімі дұрысталды деп ойлап,ойнауға барды.Балалар оның үстіне балшық шашып тастады.Ол жыладыМаған осы шығарма өте ұнады,себебі мейірімді адамдар осы өмірде қалған екен,оларға байғұс баланың тағдыры парықсыз қаралмайтынына көзім жетті