Прочитай. Спиши слова і підкресли букви, що позначають парні дзвінкі і глухі приголосні. дичка-   тичка балка-    палка дядько-  тітка зірка-    сітка гедзь-   палець діжка-   дошка дзвін-    цвіт сиджу-  кричу ганок-   каток с...

Прочитай. Спиши слова і підкресли букви, що позначають парні дзвінкі і глухі приголосні. дичка-   тичка балка-    палка дядько-  тітка зірка-    сітка гедзь-   палець діжка-   дошка дзвін-    цвіт сиджу-  кричу ганок-   каток сніг-      сміх
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дичка-   тичка балка-    палка дядько-  тітка зірка-    сітка гедзь-   палець діжка-   дошка дзвін-    цвіт сиджу-  кричу ганок-   каток сніг-      сміх
Гость
1)д-т    дичка-   тичка 2)б-п     балка-    палка 3)д-т     дядько-  тітка 4)з-с      зірка-    сітка 5)дз-ц     гедзь-   палець 6)ж-ш     діжка-   дошка 7)дз-ц    дзвін-    цвіт 8)дж-ч     сиджу-  кричу 9)г-к     ганок-   каток 10)г-х     сніг-      сміх