Прочитай. Спиши слова і підкресли букви, що позначають парні дзвінкі і глухі приголосні. дичка- тичка балка- палка дядько- тітка зірка- сітка гедзь- палець діжка- дошка дзвін- цвіт сиджу- кричу ганок- каток с...
Прочитай. Спиши слова і підкресли букви, що позначають парні дзвінкі і глухі приголосні. дичка- тичка балка- палка дядько- тітка зірка- сітка гедзь- палець діжка- дошка дзвін- цвіт сиджу- кричу ганок- каток сніг- сміх
Ответ(ы) на вопрос:
дичка- тичка балка- палка дядько- тітка зірка- сітка гедзь- палець діжка- дошка дзвін- цвіт сиджу- кричу ганок- каток сніг- сміх
1)д-т дичка- тичка 2)б-п балка- палка 3)д-т дядько- тітка 4)з-с зірка- сітка 5)дз-ц гедзь- палець 6)ж-ш діжка- дошка 7)дз-ц дзвін- цвіт 8)дж-ч сиджу- кричу 9)г-к ганок- каток 10)г-х сніг- сміх