Прочитай текст. Спиши дописуючи закінчення прикметників. визнач, у якому вiдмiнку вжитi прикметники, яке значення вони мають. Пiзн.. зима у ведмедицi народжуються ведмежата. Смокчуть вони молоко, залазять на спину матерi - вели...

Прочитай текст. Спиши дописуючи закінчення прикметників. визнач, у якому вiдмiнку вжитi прикметники, яке значення вони мають. Пiзн.. зима у ведмедицi народжуються ведмежата. Смокчуть вони молоко, залазять на спину матерi - величезн.. дуж.. ведмедицi. Тiльки за велик.. вiдлились ведмедi прокидаються, бо хочуть точно знати, чи не прийшла ще весна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напиши по ру55ки неопнятно